پارس مایان | تولید نرم افزار تحت وب و ویندوز
15538
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15538,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

تولید نرم افزار تحت وب و ویندوز

پارس مایان

نرم افزارهایی که برای اجرای خود تنها به یک مرورگر احتیاج دارند، مفهوم تولید نرم افزار تحت وب صرفا به اجرای نرم افزار در بستر اینترنت محدود نمی شود و بدون اینترنت و در شبکه محلی نیز قابل اجرا می باشند. برنامه تحت ویندوز بصورت نرم افزار قابل نصب بر روی یک سیستم و اجرای آن در کامپیوتری که بر نامه در آن نصب شده قابل انجام میباشد. در دنیای تجارت الکترونیک و پیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت در انواع و اقسام فعالیت های بشری, ضرورت داشتن یک وبسایت برای انجام فعالیت در این زمینه بیش از پیش مهم و اساسی می باشد, اکثر کارشناسان و فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر بعد از فراغت از تحصیل به برنامه نویسی تحت وب و ویندوز روی می آورند.

 

برنامه نویسی تحت وب یکی از شاخه های برنامه نویسی می باشد که این روزها طرفداران بسیاری دارد,این نوع برنامه نویسی ,زبانهای برنامه نویسی خاص خود را دارد. به طور کلی توسعه یک وبسایت دارای دو گرایش می باشد :1 -طراحی وبسایت 2- برنامه نویسی وبسایت  که هر کدام از این گرایش ها زبان های مخصوص به خود را دارند, حوزه برنامه نویسی بسیار گسترده می باشد و انواع زبانهای برنامه نویسی تحت وب و زبان های برنامه نویسی دسکتاپ در این حوزه قرار دارد.زبان های برنامه نویسی دسکتاپ همانطور که از نامش نیز مشخص است برای تولید نرم افزارها و برنامه های تحت ویندوز(قابل اجرا بر روی ویندوز) می باشد و زبان های برنامه نویسی تحت وب برای استفاده در طراحی انواع  وبسایت ها استفاده می شود و به عبارت دیگر با استفاده از این زبان ها می توان یک وبسایت  طراحی نمود و داده ها و اطلاعات مرتبط را بر روی شبکه جهانی اینترنت منتشر نمود. زبان های برنامه نویسی تحت وب به چندین نوع تقسیم می شوند به طور کلی زبان های :Html, Css, Asp.net ,  Java Script  و سایر زبان های مرتبط در طراحی سایت برای طراحی و تولید یک سایت استفاده می شود.

 

شرکت پارس مایان پرداز در اکثر فعالیت های حوزه  تجارت الکترونیک خدمات متنوع و تخصصی ارائه می دهد , به طوری که این شرکت در زمینه برنامه نویسی تحت وب بسیار متخصص می باشد و طراحی و برنامه نویسی  بیش از صدها سایت در اکثر شاخه های متفاوت تجاری و بهینه سازی سایت های بسیاری نشان از تخصص و تجربه پارس مایان رادر این زمینه دارد. پروژه های این شرکت در اکثر شاخه های حوزه تجارت الکترونیک می باشد اما در زمینه برنامه نویسی تحت وب پروژه های بسیار موفقی به اتمام رسیده است و این مهم به وسیله تخصص و تجربه و نیروهای کارآمد شرکت به تحقق رسیده است. کلیه سایتهای طراحی شده توسط این شرکت  به صورت داینامیک (پویا ) می باشد که در حال حاضر یکی از مهمترین مزیت های یک سایت پویا بودن می باشد زیرا محتوا یک سایت پویا را می توان به روز تغییر داد و به عبارت دیگر یک سایت داینامیک نسب به یک سایت استاتیک مزیت های بیشتری دارد .

 

مزیتهای برنامه های تحت وب شرکت پارس مایان پرداز:

 

  • امنیت بالا
  • پاسخگویی به نیازهای متغیر مشتریان
  • سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شما
  • انعطاف پذیری بالا
  • کاربر پسند بودن