پارس مایان | سهلان
15871
rtl,page-template-default,page,page-id-15871,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

سهلان

گروه سهلان در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی ، چادرهای آلومنیومی بدون ستون ، سازه کلیپ ، کف سازی سن و استیج ، خانه و انبارهای پیش ساخته ، سازه مدولار نمایشگاهی ، سازه مدولار نمایشگاهی کلیپ ، سوله های دائمی پیش ساخته پارتیشن دوجداره و سازه اسپیس فرم فعالیت مستمر دارد .

 

چادرهای  آلومینیومی بدون ستون

 

سهلان نما

شرکت از ابتدای سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را |آغاز نمونه و به جرات میتوان گفت این شرکت اولین شرکت نصب و راه اندازی چادرهای آلومنیومی بدون ستون با طول دهانه مختلف است . برای سفارش و همچنین مشاوره اولیه میتوانید با شماره تماس شرکت : ۰۲۱-۸۸۷۵۹۹۸۵ تماس حاصل فرمایید . پیشاپیش از شنیدن صدای گرم و دلنشین شما بسیار خرسندیم  .

سهلان

سازه کلیپ محصولی از سهلان نما

از دیگر محصولات شگفت انگیز و منحصر به فرد شرکت دانش بنیان میتوان به سازه کلیپ اشاره کرد. این محصول توسط گروه طراحان شرکت سهلان طراحی و تولید شده و انحصارا نام آن را کلیپ نامیده ایم. در وصف این سازه فقط میتوان گفت بسیار زیباست!

سازه تراست با ثبت صنعتی و دفترچه محاسباتی که تحمل وزن زنده تا ۵۰۰ کیلوگرم در هر متر مربع را دارد بصورت خانه پیش ساخته و پیچ و مهره ای قابل اجراست. این سازه با پایه هایی با ورق ۲ میلیمتر که بصورت ۸ ضلعی CNC پانچ و بریک CNC جوشکاری CO2 می شود و نبشی های تولید شده با استراکچر در یکدیگر قفل می شود .

آدرس شرکت : تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، کوچه ششم، ساختمان سهلان، پلاک ۸ طبقه چهارم .

پوشش دیواره و سقف این سازه با ساندویچ پانل می باشد که با عایق کاری و نصب درب و پنجره فضای کاملی را در اختیار قرار می دهد. تلفیق این سازه و سازه کلیپ جهت طراحی و دکوراسیون داخلی برای دفتر اداری و خانه های پیش ساخته، مدرن ترین تیپ خانه های پیچ و مهره ای روز می باشد. از این سازه می توان بعنوان انبار دپوی محصولات و کارگاههای پرتابل نیز استفاده کرد.