پارس مایان | سیستم هدیه و قرعه کشی توسط پیامک
15830
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15830,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

سیستم هدیه و قرعه کشی توسط پیامک

پارس مایان

این سیستم تحت وب نوشته‌شده است و این امکان را به شرکت‌هایی که قصد دارند به مشتریان خود هدیه بدهند و یا در نمایشگاه‌ها که گرفتن شماره از مشتری سخت هست، مشتریان را مجبور نمایند تا شماره موبایل خود را داوطلبانه در اختیار شرکت بگذارند، راه‌اندازی شده است.

برای مثال شما می‌توانید کارتی که دارای دو متغیر هست، (برای مثال یک شناسه کاربری و یک رمز عبور) را در سیستم وارد نمایید و با ارسال پیامک یکی از این دو متغیر، دومین متغیر به‌عنوان پاسخ ارسال گردد.

روش دیگر ایجاد کد هدیه در سیستم هست، پس‌ازاینکه این کد ایجاد شد می‌تواند به این کد یک و یا چند متغیر وصل کرد تا در جواب پیامک برای مشترک ارسال شود. مثلاً با ارسال کد شما می‌توانید لایسنس یک آنتی‌ویروس یک‌ساله را به مشترک ارسال نمایید. و از قبل در سیستم مشخص می‌گردد که پاسخ این کد چه هست ولی کلیه اطلاعات می‌تواند به‌صورت اکسل وارد شود و یا از دیتابیسی خارج از دیتابیس سیستم خوانده شود.

سیستم قرعه‌کشی نیز بدین شکل هست که یکسری جوایز در سیستم تعریف می‌گردد و برای مثال سکه و یا گوشی موبایل و تعداد آن‌ها مشخص می‌گردد، پس‌ازآن یکسری کد قرعه‌کشی در سیستم تولید می‌گردد، سیستم کاملاً به‌صورت تصادفی به این کدها از جوایز مشخص‌شده تخصیص می‌دهد. درنتیجه مشترک پس از ارسال کد نتیجه شرکت در قرعه‌کشی را در همان لحظه دریافت می‌نماید، این موضوع می‌تواند در نمایشگاه‌ها یا درس گروهی‌ها و یا مراسمی که آنلاین هست و می‌توان به هر فردی کد قرعه‌کشی داد مفید باشد.

برای مثال دریکی از نمایشگاه یکی از مشتریان پارس مایان کدهای قرعه‌کشی را در چندین تلویزیون که در غرفه نصب‌کرده بود همانند سیستمهای لاتاری نمایش می‌داد و در هر تلویزیون 3 کد را به نمایش درمی‌آورد، هر کس زودتر کد را ارسال می‌کرد جایزه‌اش همان‌جا مشخص می‌شد و به شخص داده می‌شد. آن شرکت توانست در 3 روز نمایشگاه یک بانک 5000 شماره‌ای از مشتریانی که از غرفه بازدید کرده بودند جمع‌آوری نماید که ارزش این اطلاعات را متخصصان می‌دانند چقدر هست. در ضمن یک نفر دو بار نمی‌توانست در قرعه‌کشی شرکت نماید و به مشترک اعلام می‌کرد شما شرکت کرده‌اید و همچنین هر کد توسط کسی که سریع‌تر ارسال می‌کرد جایزه تخصیص میافت و مسابقه جالبی در جلوی غرفه برای ارسال کد به راه افتاده بود.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.