پارس مایان | مشاوره
15520
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15520,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

مشاوره

پارس مایان

در برخی از محیطهای کاری و سرمایه گذاری، نرم افزارهای بازار پاسخگوی نیاز مشتری نخواهند بود؛ لذا شرکتهای برنامه نویسی همانند پارس مایان پرداز این نیاز بازار را بررسی و برطرف می سازند؛ زمانی با پارس مایان پرداز تماس بگیرید که مطمئن شده اید بازار نیاز فعلی شما را نمی تواند بر طرف کند؛ در قوانین پارس مایان پرداز محیط نرم افزار باید دارای بهترین امکانات و ناحیه ای کاربر پسند و شیک باشد و این مهم در صورتی محقق می شود که افراد متخصص دارای سلیقه خوبی هم باشند؛ پارس مایان پرداز تلاش می کند همواره محیط نرم افزارهای خود را چشمگیر نماید. همچنین از لحاظ فنی با جدیدی ترین تکنولوژیهای روز اقدام به تولید نرم افزار نماید.

 

با توجه به حوزه تخصصی شرکت پارس مایان پرداز، شرکتها میتوانند از مشاوره اولیه شرکت جهت تولید نرم افزار بصورت رایگان بهره ببرند، بدیهی است برای مشاوره های تخصصی تر نیز شرکت پارس مایان پرداز خدمات بسیار خوبی ارائه میدهد. از آن جمله مشاوره برای شرکتهایی که از چندین نرم افزار بصورت جزیره ای استفاده مینمایند، شرکت پارس مایان پرداز با توجه به کارشناسان و برنامه نویسان خبره خود راهکار هایی را جهت یکپارچه سازی نرم افزارها شرکتها و سازمانهای بزرگ ارائه مینماید.
جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

آنالیز، تحلیل و تولید نرم افزار

 

پارس مایان پرداز با اصول مهندسی، نرم افزار شما را تولید خواهد کرد زیرا؛ مهندسی نرم‌افزار اغلب شامل فرایند خطی تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی و آزمون است؛ که با به کارگیری روش‌های فنی و علمی از علوم مهندسی موجب تولید نرم‌افزاری با کیفیت مطلوب در طول یک فرایند انتخابی مناسب پروژه می‌شود. ایده ها و فکرهای خود را به طور رایگان با مشاوران ما درمیان بگذارید، راهنمایی های لازم را درخواست نمایید و در نهایت پروژه خود را آغاز کنید. با پارس مایان پرداز می توانید یک پروژه درون سازمانی و یا یک محصول نرم افزاری برای افزایش راندمان کاری خود ایجاد نمایید.

 

ارایه راهکار های نرم افزاری

 

ضرورت، موانع و نتایج ارائه خدمات الکترونیکی در نظام اداری کشور، ارائه خدمات الکترونیکی و مبتنی بر فناوری اطلاعات در سیستم اداری کشور، در راستای تحقق دولت الکترونیک است. دولت الکترونیک به معنای اطلاع رسانی و خدمات رسانی به موقع، دقیق و کارا در 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و تمامی روزهای سال از طریق رسانه های الکترونیکی گوناگون است. که مهم ترین نتیجه آن، بهبود کیفیت و کمیت خدمات به مردم و به دنبال آن افزایش رضایت مردم خواهد بود. کارشناسان پارس مایان پرداز وارد مجموعه شما خواهند شد و بعد از شنیدن و تحلیل روال اداری شما ؛ راهکارهای الکترونیک سازی خود را ارایه خواهند داد.

 

امنیت

 

امنیت مقوله ای بسیار مهم در طراحی نرم افزار است به خصوص نرم افزارهایی که به دلیل ماهیت یا بستری که در آن قرار می گیرند در دسترس همگانی می باشند و افراد مختلف می توانند به آن دسترسی داشته باشند؛ کارشناسان امنیت پارس مایان پرداز با 10 روش مختلف نفوذ که در Owasp دسته بندی شده است کلیه لایه های نرم افزار را بررسی می نمایند همچنین کلیه ارتباطات بین کلاینت ها و سرورها را در بستر HTTPS و زیر نظر SSL های بین المللی انجام خواهند داد.