پارس مایان | وب سایت و اپ سیستم حمل و نقل پیشرفته
15567
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15567,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

وب سایت و اپ سیستم حمل و نقل پیشرفته

پارس مایان

نرم افزار حمل و نقل پارس مایان با توجه به افزایش گستره تجارت و کاهش تأثیر فاصله مکانی میان خریدار و فروشنده به واسطه ظهور تکنولوژی های نوین همچون تجارت الکترونیک و بالا رفتن حجم سفارشات و اهمیت دقت و سرعت فعالیت شرکت هایی که مسئولیت حمل و نقل کالاهای مورد تجارت را به عهده دارند، به وجود آمد.
تعداد بالای فرآیندهای بارگیری، انتقال و تحویل کالاها از مبدأ های متنوع به مقاصد مختلف نیاز به کنترل و اشراف دقیق توسط مدیران و مسئولین امور اجرایی دارد که سیستم های دستی و سنتی به دلیل سرعت و دقت پایین به طور حتم پاسخگوی نیازهای این نوع شرکت ها نخواهد بود. لذا طراحی و پیاده سازی نرم افزار حمل و نقل که توانایی اتوماسیون فرآیند مدیریت و برنامه ریزی و همچنین گزارش گیری از اطلاعات وارد شده را با سرعت و دقت بالایی انجام دهد ضروری به نظر می رسد.
سیستم مدیریت حمل و نقل پار مایان این امکان را میدهد تا هر فرد در وب سایت و یا اپ موبایل سفارش خود را ثبت نماید و پس از محاسبه هزینه و پرداخت آنلاین و یا مدلهای دیگر پرداخت نظیر پس کرایه، شرکت حمل و نقل کالا را از مشتری گرفته و به مقصد در هر کجای ایران تحویل نمایند، کلیه مراحل انجام اینکار توسط مشتری بر روی اپ و آلارم قابل پیگیری میباشد. علاوه بر این شرکتها نیز میتوانند با امضاء توافقنامه ای سفارشات خود را از اتوماسیون خود بصورت آنلاین در سیستم ثبت نمایند و در اسرع وقت سفارش آنلاین در سیستم ثبت میگردد و شرکت حمل و نقل میتواند جهت دریافت بار مراجعه نماید.
سیستم مدیریت حمل و نقل پارس مایان امکانات بسیار متنوع دیگری ارائه میدهد که در صورت نیاز میتوانید با شرکت تماس حاصل نمایید و دموی آنرا ملاحظه نمایید.

1.       جانمايي بار بر روی نقشه از گيرنده تا فرستنده

2.       ثبت سفارش بوسیله اپ توسط سفارش دهنده

3.       کیف پول الکترونیکی

4.       خريد بصورت آنلاين و دريافت توسط پست

5.       امکان اتصال فروشگاههای اینترنتی به صورت آنلاین

6.       طبقه بندي بارها بر اساس حجم و سايز

7.       تولید کد رهگیری نامحدود و غیر تکراری

8.       تعریف نامحدود نماینده

9.       امکان اضافه کردن شرکتهای حمل و نقل خصوصی جهت همکاری با پست

10.   کنترل پنل اختصاصی برای هر نماینده

11.   تعریف نامحدود کاربر

12.   امكان انتخاب نوع حمل نظیر: هوايي و زميني و…

13.   امكان  نمایش تبليغات شرکتها در اپ و سایت  و درآمدزايي براي پست

14.   فیلترهای متنوع و داینامیک جهت گزارش گیری

15.   امکان تعریف چرخه های کاری متنوع

16.   محاسبه هزینه بصورت اتوماتیک بر اساس وزن حجمی، نوع حمل، مبدا و مقصد

17.   تعریف آلارم های مختلف جهت سرپرستان و مدیران برای مثال آلارم تاخیر در حمل مرسوله

و امکانات بینظیر دیگر و قابلیت اضافه کردن امکانات بیشتر